צ'יינג' ירושלים
centeral change2
צ'יינג' ירושלים

צ'יינג' ירושלים - כאן כדאי להחליף כספים
אנשים רבים שמתגוררים בירושלים או מגיעים לביקור בעיר מחפשים מקום בו יוכלו להחליף כספים. במאמר זה נבדוק שלושה מקומות בהם ניתן להחליף כספים - המקום הראשון שנבחן הוא הבנק, המקום השני הוא בנק הדואר והמקום השלישי הוא סניפי צ'יינג ירושלים בהם ניתן להחליף כספים.


החלפת כספים בבנק
הבנק הוא מקום בטוח, זמין ומוכר אך יחד עם היתרונות הללו לא ניתן להתעלם מכך שהוא גובה מחירים גבוהים כך שעל כל רכישה של מטבע זר יש לשלם עמלות שעשויות להגיע לכ- 7.20 דולר. נוסף על התשלום שיש לשלם לפקיד יהיה שער החליפין גבוה ורק אנשים שמעוניינים להחליף סכומים גבוהים יכולים להעז ולבקש הנחה. במידה ומחליטים להחליף את הכסף בבנק ללא העמלה אפשר לקנות את המטבע בכספומטים של הבנק האישי. אם מבצעים את הרכישה בכספומט של בנק לאומי בנתב"ג יש לשלם עמלה גם אם שייכים לבנק לאומי. יש לציין כי במקרה זה ניתן למשוך רק דולרים ויורו ורק סכומים מוגבלים. במילים אחרות- לא כיף.


החלפת כספים בבנק הדואר
בנק הדואר חביב יותר אל הבריות ואינו דורש עמלה תמורת קניית מטבע זר אבל ניתן להשתמש בו רק כדי לרכוש יורו, דולר, שטרלינג ולירה. אנשים שמעוניינים לרכוש יותר מ- 800 דולר, סטרלינג או יורו במזומן יכולים לרכוש את הסכום בשערים נמוכים יותר. חשוב לדעת כי אם משתמשים בכרטיס אשראי כדי לבצע את הרכישה יש לשלם עמלה. בשורה התחתונה: יותר טוב מהבנק ומשתפר ככל שיש יותר כסף.


החלפת כספים בצ'יינג ירושלים
חברת צ'יינג ירושלים ממוקדמת בעיר הקודש ומעניקה מגוון שירותים ביניהם: המרות מטבע לכל המדינות. החברה עובדת תחת פיקוח משרד האוצר ומחזיקה בכל הרישיונות הדרושים. המרת הכספים בחברה מתבצעת בהתאם לשערי המטבע שמתעדכנים בסוף יום המסחר בבורסה, כמו כן, מספקת החברה שירותי משלוחים כך שניתן לקבל את המשלוח במהירות, בלי לצאת מפתח הבית, כמעט בלי לחכות ובתשלום נוח. במידה ומגיעים אל החברה לקוחות חדשים שמחליטים להצטרף למעגל הלקוחות או מעוניינים לרכוש סכום גבוה הם יקבלו הנחות.


מה אתם אומרים? נראה לנו שצ'יינג ירושלים יכולה להיות בחירה נבונה.